Turgut Altınok’un mal varlığında yer alan ‘kargir evler’den birinin görüntüsü ortaya çıktı

Cumhur İttifakı’nın Ankara adayı Turgut Altınok‘un “anneden ve babadan miras” dediği mal varlığındaki “kargir evler”den biri görüntülendi. 

Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkan adayı Turgut Altınok, dün mal varlığını açıklamıştı. Altınok’un mal varlığı listesinde yer alan ‘kargir evlerden’ birinin görüntüsü ortaya çıktı.

Sosyal medya hesabından mal varlığını açıklayan AKP’nin Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkan adayı Turgut Altınok’un, çok sayıda arsa, tarla ve evi olduğu görüldü. Mal varlığı bildiriminde çoğunluğu anne ve babadan miras yoluyla kaldığı belirtilen 22 arsa, 23 tarla, 9 ev, 1 bostan, 1 bağ, 2 kargir ev ile 2 kargir bina da yer almıştı.

Altınok’un “Aile şirketimin 183 adet, benim 67 adet 1+1 dairem var” dediği Elmar Tower’da 1+1 ev fiyatının 3 milyon 250 bin TL olduğu ortaya çıktı. Altınok’un Keçiören’deki kargir evi de böyle görüntülendi.

TIKLAYIN – Turgut Altınok’un malvarlığı tartışması sürüyor: 67 dairesinin bulunduğu sitede tek daire fiyatı 3 milyon 250 bin TL

TIKLAYIN – Turgut Altınok’un mal varlığı açıklamasına sosyal medyada yorum yağdı: “Babadan miras olarak Ankara kalmış”

TIKLAYIN – “Mal Allah’ın” diyen Turgut Altınok, onlarca gayrimenkul ve arsadan oluşan mal varlığını açıkladı: “Anne ve babadan miras, ana sütü gibi helal”


Keçiören’deki “kargir ev”


Altınok’un “Aile şirketimin 183 adet, benim 67 adet 1+1 dairem var” dediği Elmar Tower’da 1+1 ev fiyatının 3 milyon 250 bin TL olduğu ortaya çıktı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x